Location : Home > 4 > 4306R-101-121LF
4306R-101-121LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-121LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-121LF RES ARRAY 120 OHM 5 RES 6SIP 580800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-121LF standard package with RoHS 43370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306R-101-121LF Resistor Networks & Arrays 6pin 120ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com