Location : Home > 4 > 4306M-101-151LF
4306M-101-151LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306M-101-151LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306M-101-151LF Resistor Networks & Arrays 150ohm 6Pin 2 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4306M-101-151LF standard package with RoHS 43610 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306M-101-151LF RES ARRAY 150 OHM 5 RES 6SIP 780000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com