Location : Home > 4 > 42M048C1U
42M048C1U
Share on FacebookShare on Facebook
42M048C1U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
42M048C1U 846597 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
42M048C1U 846597 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
42M048C1U 846597 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
894-70-048-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
894-70-048-20-002101 Preci-Dip 157370 2016+ CONN HDR 48POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-70-048-20-002101 Preci-Dip 288730 2016+ CONN HDR 48POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
451-80-226-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-226-00-005101 Preci-Dip 147660 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-226-00-005101 Preci-Dip 298150 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com