Location : Home > 4 > 425F35E020M0000
425F35E020M0000
Share on FacebookShare on Facebook
425F35E020M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
425F35E020M0000 CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD 97690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
425F35E020M0000 CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
425F35E020M0000 CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD 97690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
425F35E020M0000 CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD 140090 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F25011CSR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 139910 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 139910 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 32135 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 57559 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KD3270032 Crystals and Oscillators Oscillators 32.768kHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 2.5V 400¦ÌA Enable/Disable
KD3270032 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KD3270032 Pericom 42245 1538+ OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
KD3270032 Pericom 57669 2015+ OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP160A Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 25 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP160A CTS-Frequency Controls 57519 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP160A CTS-Frequency Controls 87770 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP160A IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP160A NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EHFW2BXPKG IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2294487 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 14 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2294487 N/A 200 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2294487 Phoenix Contact 147890 2016+ INTERFACE MOD 8 CHANNELS Unitronix Electronics Limited
OSTTA220161B Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTTA220161B IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTA220161B NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTA220161B On Shore Technology Inc. 147220 2016+ TERM BLOCK 5.00MM 22POS Unitronix Electronics Limited
1703375 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole