Location : Home > 4 > 425F35B024M0000
425F35B024M0000
Share on FacebookShare on Facebook
425F35B024M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
425F35B024M0000 stander package 38100 CTS 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
425F35B024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD 79130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
425F35B024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD 57839 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 16-26 AWG
3210306 Phoenix Contact 147750 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210306 Phoenix Contact 287730 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
315-43-116-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-116-41-003000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-143-03-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
433300-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433300-20-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
67996-550H Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67996-550H Amphenol FCI 146990 2016+ BERGSTRIP .100 DR STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
67996-550H IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641216-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641216-2 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-641216-2 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1873171 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1873171 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1873171 Phoenix Contact 298310 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-440055-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-440055-4 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-440055-4 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
801-83-015-10-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-83-015-10-101101 Preci-Dip 157350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
160928-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 17-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated