Location : Home > 4 > 425F22A024M5760
425F22A024M5760
Share on FacebookShare on Facebook
425F22A024M5760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
425F22A024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD 42455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
425F22A024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD 140230 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
425F22A024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
425F22A024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD 79210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
425F22A024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD 79210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-034-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-87-034-20-001101 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-034-20-001101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-034-20-001101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00072T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00072T4LF Amphenol FCI 146950 2016+ CONN RCPT 72POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00072T4LF Amphenol FCI 288010 2016+ CONN RCPT 72POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00072T4LF IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
546-87-149-15-063135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 149POS GOLD
546-87-149-15-063135 Preci-Dip 147660 2016+ CONN SOCKET PGA 149POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-149-15-063135 Preci-Dip 290600 2016+ CONN SOCKET PGA 149POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431111-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431111-14-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
09330009840 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers JUMPER ACROSS 1X12 RED 16A
0532540370 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
4-641127-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641127-2 TE Connectivity AMP Connectors 147310 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-641127-2 TE Connectivity AMP Connectors 277590 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644456-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
4-644456-5 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ CONN HEADER VERT 15POS .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644456-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-644456-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 15POS .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd