Location : Home > 4 > 416F5001XCTR
416F5001XCTR
Share on FacebookShare on Facebook
416F5001XCTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F5001XCTR CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 139470 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F5001XCTR CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 41695 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F5001XCTR CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 139470 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F5001XCTR CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 57119 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F5001XCTR CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 98870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-128-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430103-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430103-14-0 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-83-141-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-141-41-003101 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1911960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1911960000 Weidmuller 147640 2016+ SLDV-THR 5.00/46/180GLF 1.5BK Unitronix Electronics Limited
325323-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
647676-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin