Location : Home > 4 > 416F40613ITR
416F40613ITR
Share on FacebookShare on Facebook
416F40613ITR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40613ITR CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F40613ITR CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F40613ITR CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 139730 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40613ITR CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 62105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX384C7V5-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
BZX384C7V5-E3-08 IC 38740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C7V5-E3-08 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSEI120-12A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.2KV 75A TO247AD
DSEI120-12A IXYS 3100 2016+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DSEI120-12A IXYS 87440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DSEI120-12A IXYS 45000 2016 TO-247 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
3050002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 2-14 AWG
3050002 Phoenix Contact 146990 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3050002 204 2005 ELECTRION
3050002 204 NE Electrion
1607060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1607060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 4POS 90 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1607060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 4POS 90 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1607060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 4POS 90 TIN ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1607060000 Weidmuller 287490 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com