Location : Home > 4 > 416F40613ATT
416F40613ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40613ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40613ATT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40613ATT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 41675 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40613ATT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40613ATT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 57099 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40613ATT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4750 G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 1W DO204AL