Location : Home > 4 > 416F40613ALR
416F40613ALR
Share on FacebookShare on Facebook
416F40613ALR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40613ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40613ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 41765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F40613ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40613ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40613ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 97710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-038-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
NPRN294EFCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 116 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
315-87-158-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-158-41-003101 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-382465-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN
2-382465-3 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-382465-3 Semiconductor 19275 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-382465-3 STOCK 46320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
801-87-017-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-017-20-001101 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-017-20-001101 Preci-Dip 157320 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL SINGLE Unitronix Electronics Limited
801-87-017-20-001101 Preci-Dip 298850 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL SINGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-042-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 42 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-042-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-042-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-042-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 42POS DUAL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-042-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 42POS DUAL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77313-124-46LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-124-46LF 657894 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
77313-124-46LF 657894 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
77313-124-46LF 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
77313-124-46LF 26656 15+ stock InMeiLe Technology
1734598-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
1734598-8 Electronics 25621 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1734598-8 Electronics 25621 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1734598-8 STOCK 43530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1939638-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-1939638-7 TE 1690 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
1-1939638-7 TE Connectivity AMP Connectors 147560 2016+ CONN HDR PLUG Unitronix Electronics Limited
0469990275 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black
1002380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1002380000 Weidmuller 157660 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1002380000 Weidmuller 289070 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com