Location : Home > 4 > 416F40612ILT
416F40612ILT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612ILT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612ILT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612ILT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 31845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40612ILT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612ILT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 77810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB3-2I-3M9000 Crystals and Oscillators Oscillators 3.9MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-2I-3M9000 CTS 39550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2I-3M9000 CTS-Frequency Controls 57499 2015+ OSC XO 3.9MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-3M9000 CTS-Frequency Controls 62225 1538+ OSC XO 3.9MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-2I-3M9000 CTS-Frequency Controls 88850 2015+ OSC XO 3.9MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HW15300200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW15300200J0G Amphenol FCI 157250 2016+ 381 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HW15300200J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW15300200J0G NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-6-W IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284047-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
284047-3 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
284047-3 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
1653940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1653940000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1653940000 Weidmuller 157490 2016+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 6POS OR Unitronix Electronics Limited
1653940000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 6POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1653940000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 6POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1876550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole