Location : Home > 4 > 416F40612CDR
416F40612CDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612CDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612CDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612CDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 41845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F40612CDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40612CDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612CDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 97350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791091223 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
714-43-132-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS GOLD
714-43-132-31-018000 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-132-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157640 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-132-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38512-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38512-16-0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38512-16-0 NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-22-010-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Surface Mount
855-22-010-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
855-22-010-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147180 2016+ CONN HEADER DBL 10POS .050 SMD Unitronix Electronics Limited
855-22-010-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297410 2016+ CONN HEADER DBL 10POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-22-010-30-001101 N/A 7 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
316-83-113-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-113-41-008101 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-113-41-008101 Preci-Dip 157220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-113-41-008101 Preci-Dip 298730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38145-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38145-24-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38145-24-0 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
178289-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
178289-7 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
178289-7 Distributor 110470 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
178289-7 IC 37502 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
178289-7 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
826467-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
826467-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS VERT GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0010012079 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
0349128040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin