Location : Home > 4 > 416F40612ASR
416F40612ASR
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612ASR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612ASR CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 140090 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612ASR CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 42315 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F40612ASR CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 140090 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40612ASR CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612ASR CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387206805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws