Location : Home > 4 > 416F40612ALR
416F40612ALR
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612ALR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 140190 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 42415 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F40612ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 140190 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40612ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 57839 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612ALR CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 98150 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325338-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325338-10-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 16-30 AWG
1775480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZDU 1.5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1775480000 37526 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1775480000 Distributor 111370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
316-83-130-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-130-41-009101 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-130-41-009101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-130-41-009101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-164-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-116-01-F-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-116-01-F-S Samtec 5,305 11+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SSW-116-01-F-S Samtec Inc. 147510 2016+ CONN RCPT .100 16 POS SNGL GF Unitronix Electronics Limited
SSW-116-01-F-S IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-116-01-F-S NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11-140-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
11-140-Y Electronics 27750 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSQ-102-03-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-102-03-T-D IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-102-03-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-102-03-T-D NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-102-03-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
5-104693-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
5-104693-6 Electronics 25759 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-104693-6 Electronics 25759 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-104693-6 STOCK 46030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5449636 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)