Location : Home > 4 > 416F40611CLT
416F40611CLT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40611CLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40611CLT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40611CLT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 41845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40611CLT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40611CLT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40611CLT CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT 98130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SK25-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 50V 2A DO214AA