Location : Home > 4 > 416F40611AAT
416F40611AAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40611AAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40611AAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 139690 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40611AAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 41915 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40611AAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 139690 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40611AAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 57339 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40611AAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 98110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-144-13-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 144POS GOLD
510-87-144-13-001101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-144-13-001101 Preci-Dip 157510 2016+ CONN SOCKET PGA 144POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-144-13-001101 Preci-Dip 277390 2016+ CONN SOCKET PGA 144POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-173145-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66925-515 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66925-515 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66925-515 FCI 8000 2012+ 30 GOLD CARD CONN EKT Electronics Co., Ltd
66925-515 Amphenol FCI 277850 2016+ CONN RCPT 30POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com