Location : Home > 4 > 416F384X3ISR
416F384X3ISR
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X3ISR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X3ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 97590 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F384X3ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 97590 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F384X3ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139460 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X3ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 61835 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-87-143-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-143-41-035101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-143-41-035101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-143-41-035101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-126-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-126-41-003101 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-126-41-003101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-126-41-003101 Preci-Dip 276450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com