Location : Home > 4 > 416F384X3IKR
416F384X3IKR
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X3IKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X3IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F384X3IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F384X3IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 139660 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X3IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 62035 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431713-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws