Location : Home > 4 > 416F384X3ALT
416F384X3ALT
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X3ALT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139850 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 42075 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139850 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 57499 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZ36-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 500MW SOD123
DDZ36-7 DIODES 12068 14-15+ SOD-123 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DDZ36-7 687549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DDZ36-7 DIODES 468970 2014+ SOD-123 ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0386090014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate