Location : Home > 4 > 416F384X3ALT
416F384X3ALT
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X3ALT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139850 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 42075 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139850 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 57499 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F384X3ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1760794001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760794001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760794001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 8POS BK 200RL EKT Electronics Co., Ltd
1760794001 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
811-22-054-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 54 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-054-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-054-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-054-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 54 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-054-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 54 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-063-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 63 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-063-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-063-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-063-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .410 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-063-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd