Location : Home > 4 > 416F384X2ADT
416F384X2ADT
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X2ADT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X2ADT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139430 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X2ADT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 41655 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F384X2ADT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139430 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F384X2ADT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 57079 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F384X2ADT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
323-87-138-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-138-41-001101 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-138-41-001101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-138-41-001101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com