Location : Home > 4 > 416F38435IAR
416F38435IAR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38435IAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38435IAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 97650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38435IAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 97650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38435IAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 140120 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38435IAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 62495 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4981 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 5W AXIAL