Location : Home > 4 > 416F38433ALT
416F38433ALT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38433ALT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38433ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 140090 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38433ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 42315 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38433ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 140090 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38433ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38433ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291166 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
7V19280001 Crystals and Oscillators Crystals 19.2MHz ¡À30ppm Crystal 8pF -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)