Location : Home > 4 > 416F38425ILR
416F38425ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38425ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38425ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 61825 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387321318 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
26-8450-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8450-310C Aries Electronics 147080 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-8450-310C Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1441300000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
0448120015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin