Location : Home > 4 > 416F38425ATR
416F38425ATR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425ATR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 42225 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38425ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 57649 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 97870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3050235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 16-24 AWG
3050235 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3050235 Phoenix Contact 147200 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3050235 Phoenix Contact 287890 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-535598-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-535598-1 38724 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-535598-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-535598-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 50POS .100 DUAL T/H AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A202220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A202220 Eaton 157890 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A202220 IC 40460 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A202220 NEW 78870 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A202220 Eaton 157170 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
801-83-061-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
B484303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
B484303 Eaton 157850 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.562 Unitronix Electronics Limited
B484303 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1814642-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
1814642-8 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1814642-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1814642-8 Tyco Electronics 8000 2012+ DIP IC SKT 6 OF AU/AU 0.75 EKT Electronics Co., Ltd
1814642-8 Tyco Electronics 8000 2012+ DIP IC SKT 6 OF AU/AU 0.75 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-016-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-016-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-016-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-016-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 16POS DUAL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-055-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 55 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-055-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-055-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 55POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-055-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 55POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-055-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 55POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
440146-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
440146-2 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
440146-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
440146-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 2POS SGL 1.25MM NATRL EKT Electronics Co., Ltd
440146-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 2POS SGL 1.25MM NATRL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1639600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639600000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639600000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 15POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1639600000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1756401 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)