Location : Home > 4 > 416F38425ALT
416F38425ALT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425ALT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139300 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 41525 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38425ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139300 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 56949 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 97290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2715966 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated (2) Gray 14-30 AWG
2715966 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2715966 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 3 LEVEL 6.2MM EKT Electronics Co., Ltd
2715966 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 3 LEVEL 6.2MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2715966 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 3 LEVEL 6.2MM TPC Global Service Co.Ltd.
433613-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433613-09-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35-0508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 35POS GOLD
35-0508-20 Aries Electronics 157340 2016+ CONN SOCKET SIP 35POS GOLD Unitronix Electronics Limited
35-0508-20 Aries Electronics 277290 2016+ CONN SOCKET SIP 35POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com