Location : Home > 4 > 416F38425ALR
416F38425ALR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425ALR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425ALR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 140200 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425ALR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 42425 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38425ALR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 140200 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425ALR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 57849 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425ALR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98270 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395138412 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)