Location : Home > 4 > 416F38425AAT
416F38425AAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425AAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425AAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139600 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425AAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 41825 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38425AAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139600 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425AAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 57249 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425AAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 97890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1745250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 4-14 AWG
1745250000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1745250000 Weidmuller 289210 2016+ TERM GROUND SGL 16MM WM GN/YLW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com