Location : Home > 4 > 416F38425AAR
416F38425AAR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425AAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139470 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 41695 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38425AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139470 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 57119 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 98870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790287 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate