Location : Home > 4 > 416F38423IDT
416F38423IDT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423IDT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139860 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423IDT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 32085 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38423IDT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 57509 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423IDT CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 79210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EDZTE616.2B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 150MW EMD2
EDZTE616.2B brenda@hon 88740 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EDZTE616.2B originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EDZTE616.2B ROHM 74000 14-15+ SOD-523 Nego IC Co.Doris@negoic.com
1840858 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1840858 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1840858 N/A 200 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1840858 Phoenix Contact 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1845222 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1845222 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1845222 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1782488 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1782488 Phoenix Contact 156940 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1782488 Phoenix Contact 298490 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395224010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole