Location : Home > 4 > 416F38423IDR
416F38423IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38423IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38423IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 62005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-6823-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN
20-6823-90T Aries Electronics 157350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-6823-90T Aries Electronics 277890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6823-90T IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-7500-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS TIN
10-7500-10 Aries Electronics 157760 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Unitronix Electronics Limited
10-7500-10 Aries Electronics 278310 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com