Location : Home > 4 > 416F38423CSR
416F38423CSR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423CSR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139670 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 41895 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38423CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139670 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 57319 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 97390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2029157-2 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1762213001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762213001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762213001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 23POS BLK 18PC TPC Global Service Co.Ltd.
1762213001 Weidmuller 147840 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited