Location : Home > 4 > 416F38423CKT
416F38423CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 42225 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 57649 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 98690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431203-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws