Location : Home > 4 > 416F38423CKT
416F38423CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 42225 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 57649 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 98690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-83-030-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
614-93-320-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
614-93-320-41-001000 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
614-93-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com