Location : Home > 4 > 416F38423ATT
416F38423ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423ATT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139270 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423ATT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 41495 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38423ATT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139270 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423ATT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 56919 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423ATT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 97370 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF6A-26DA-1.27DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
OSTYK50419030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50419030 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50419030 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3001695 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-30 AWG
3001695 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3001695 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK GROUND GRN/YLW Unitronix Electronics Limited
432305-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432305-11-0 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1742030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742030000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1742030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 18POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1742030000 Weidmuller 157340 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited