Location : Home > 4 > 416F38422ILR
416F38422ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38422ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38422ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38422ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38422ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38422ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 61915 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-93-306-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
116-93-306-41-003000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-306-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-306-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-306-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SQT-136-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
399-93-104-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-93-104-10-003000 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-93-104-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147180 2016+ CONN SOCKET 4POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-93-104-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 274450 2016+ CONN SOCKET 4POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-390261-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS TIN
1-390261-8 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-390261-8 Semiconductor 20295 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-390261-8 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-390261-8 TYCO/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
1850806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1850806 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1850806 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com