Location : Home > 4 > 416F38422CKT
416F38422CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38422CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38422CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 140170 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38422CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 42395 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38422CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 140170 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38422CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 57819 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38422CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 97470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387524503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate