Location : Home > 4 > 416F38422AKR
416F38422AKR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38422AKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38422AKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 139860 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38422AKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 42085 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38422AKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 139860 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38422AKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 57509 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38422AKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 99010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
282831-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.394" (10.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
282831-2 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282831-2 TE Connectivity AMP Connectors 147820 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 10MM Unitronix Electronics Limited
282831-2 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com