Location : Home > 4 > 416F3841XCLR
416F3841XCLR
Share on FacebookShare on Facebook
416F3841XCLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3841XCLR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139420 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3841XCLR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 41645 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3841XCLR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139420 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3841XCLR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 57069 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3841XCLR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
123-13-628-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
123-13-628-41-801000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-628-41-801000 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-628-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-628-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN W/CAP .600 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
853-83-098-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1653670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1653670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 44POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1653670000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1653670000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
540-99-084-24-000000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 84POS TIN-LEAD
540-99-084-24-000000 38846 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
540-99-084-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ IC SOCKET PLCC 84POS SOLDERTAIL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
540-99-084-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ IC SOCKET PLCC 84POS SOLDERTAIL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
540-99-084-24-000000 Semiconductor 31545 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SSM-138-S-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
A10722007R45 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A10722007R45 Eaton 157790 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A10722007R45 IC 40220 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A10722007R45 NEW 98010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1759376 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759376 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759376 Phoenix Contact 147390 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1759376 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-027-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 27 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-027-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-027-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-027-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 27 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-027-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 27 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-2132781-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-2132781-0 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-2132781-0 TE Connectivity AMP Connectors 147470 2016+ CONN HOUSING 10POS .156 SNGL Unitronix Electronics Limited
1-2132781-0 TE Connectivity AMP Connectors 278910 2016+ CONN HOUSING 10POS .156 SNGL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com