Location : Home > 4 > 416F38412ISR
416F38412ISR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38412ISR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38412ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 98930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38412ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 98930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38412ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 140090 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38412ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 62465 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
69-PRS13112-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
69-PRS13112-12 Aries Electronics 147390 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF GOLD Unitronix Electronics Limited
69-PRS13112-12 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-130-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-130-41-205101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-130-41-205101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
814-22-072-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 72 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-072-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 72POS DUAL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-072-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 72POS DUAL .410 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-072-30-008101 Semiconductor 21693 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
814-22-072-30-008101 STOCK 45740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
311-87-143-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-143-41-001101 IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-143-41-001101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-143-41-001101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325342-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1-794550-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
1-794550-8 TE Connectivity AMP Connectors 277850 2016+ CONN PLUG HOUSING 18POS PNL MNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794550-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794550-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 18POS PNL MNT EKT Electronics Co., Ltd
1-794550-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 18POS PNL MNT TPC Global Service Co.Ltd.