Location : Home > 4 > 416F38412IKR
416F38412IKR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38412IKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38412IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 97310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38412IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 97310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38412IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 139290 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38412IKR CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 61665 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I25F27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 24pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I25F27M00000 CTS-Frequency Controls 140190 17+/18+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I25F27M00000 CTS-Frequency Controls 57839 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I25F27M00000 CTS-Frequency Controls 97950 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I25F27M00000 CTS-Frequency Controls 97950 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387790456 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
0387312303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
445A35L24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A35L24M00000 CTS-Frequency Controls 57869 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445A35L24M00000 CTS-Frequency Controls 87850 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A35L24M00000 CTS-Frequency Controls 87850 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A35L24M00000 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2316-3-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.151" (3.84mm) Silver
19164-0065 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
19164-0065 Original 38335 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
19164-0065 Semiconductor 21493 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1646140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1646140000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1646140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1646140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 2POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OQ08545103J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ08545103J0G Amphenol FCI 157880 2016+ 508 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ08545103J0G IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ08545103J0G NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1703250 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 5POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1703250 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 5POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1703250 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 5POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3075003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
3075003 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3075003 Phoenix Contact 288930 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1725367 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1725367 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1725367 IC 37562 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1913960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole