Location : Home > 4 > 416F38412IDR
416F38412IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38412IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38412IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97510 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38412IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97510 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38412IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139390 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38412IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 61765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX6BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 8-22 AWG
ATX6BU Amphenol PCD 147780 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATX6BU Amphenol PCD 288850 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMS-130-01-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-87-029-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-029-40-002101 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-029-40-002101 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-029-40-002101 Preci-Dip 298250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1898750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1898750000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1898750000 Weidmuller 157220 2016+ BLZ 5.00/18/90F SN BK Unitronix Electronics Limited
1898750000 Weidmuller 298950 2016+ BLZ 5.00/18/90F SN BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744429-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
178803-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.150" (3.81mm)
178803-7 Electronics 25581 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
178803-7 TECONNECTI 11645 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
103648-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
560-005-000-410 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.098" (2.50mm)
560-005-000-410 EDAC Inc. 157890 2016+ 5 PIN RECEPTACLE (BLUE) Unitronix Electronics Limited
5102154-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5102154-5 Electronics 25039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5102154-5 Electronics 25039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1973068 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1973068 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1973068 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com