Location : Home > 4 > 416F38411ASR
416F38411ASR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38411ASR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38411ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139290 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38411ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 41515 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38411ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139290 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38411ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 56939 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38411ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 98350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0441517 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-26 AWG
430111-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430111-11-0 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
37-0518-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 37POS GOLD
37-0518-11H Aries Electronics 157740 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS GOLD Unitronix Electronics Limited
37-0518-11H Aries Electronics 278130 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
37-0518-11H IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-090-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
T38465-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38465-16-0 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38465-16-0 NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-83-130-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-130-41-001101 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SM02(8.0)B-BHS-1-TB(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.315" (8.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
794707-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black