Location : Home > 4 > 416F374X3IDR
416F374X3IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X3IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X3IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 98450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F374X3IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 98450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F374X3IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139720 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X3IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 62095 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430000-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430000-17-0 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38432-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38432-11-0 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38432-11-0 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-34 3M 288170 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 68POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-34 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-34 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 68POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929975-01-34 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-107-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-107-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157550 2016+ CONN SOCKET 7POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-107-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297950 2016+ CONN SOCKET 7POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779479 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779479 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1779479 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1946770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946770000 Weidmuller 157490 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946770000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com