Location : Home > 4 > 416F374X3CKT
416F374X3CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X3CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X3CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 140160 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X3CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 42385 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F374X3CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 140160 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X3CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 57809 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X3CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 99190 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431701-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431701-02-0 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210923 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3210923 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210923 Phoenix Contact 147570 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210923 Phoenix Contact 287470 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com