Location : Home > 4 > 416F374X3ATR
416F374X3ATR
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X3ATR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X3ATR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139950 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X3ATR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 42175 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F374X3ATR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139950 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X3ATR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57599 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X3ATR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386906103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws