Location : Home > 4 > 416F374X2CST
416F374X2CST
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X2CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X2CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140220 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X2CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 42445 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F374X2CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140220 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X2CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57869 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X2CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 4-20 AWG
ATB16BR Amphenol PCD 147750 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ATB16BR Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BROWN TPC Global Service Co.Ltd.
ATB16BR ATMEL 37695 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
ESQT-117-02-G-D-460 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0387306724 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
42-6552-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS
42-6552-16 Aries Electronics 147360 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS Unitronix Electronics Limited
42-6552-16 Aries Electronics 288930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-6552-16 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-43-112-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-112-41-003000 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
823-22-028-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-028-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-028-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-028-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS DUAL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-028-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
562000190 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws