Location : Home > 4 > 416F374X2AST
416F374X2AST
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X2AST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X2AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139650 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X2AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 41875 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F374X2AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139650 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X2AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57299 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X2AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-041-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
30-7400-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS TIN
30-7400-10 Aries Electronics 147130 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Unitronix Electronics Limited
30-7400-10 Aries Electronics 278790 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-7400-10 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
257-PRS21015-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
801-87-026-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-026-10-005101 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-10-005101 Preci-Dip 157310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
430301-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1014920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014920000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014920000 Weidmuller 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325128-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1715251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1715251 Phoenix Contact 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1715251 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146278-0-13 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146278-0-13 TE Connectivity AMP Connectors 298150 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 13POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146278-0-13 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146278-0-13 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 13POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1445049-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)