Location : Home > 4 > 416F37435ITR
416F37435ITR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435ITR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37435ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37435ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139950 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 62325 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-148-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold