Location : Home > 4 > 416F37435ILT
416F37435ILT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435ILT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139610 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 31835 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37435ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37435ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 78990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N753A TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35